Širvintų r. Bagaslaviškio Igno Šeiniaus pagridinė mokykla
Mokyklos vizija:

Patraukli, moderni, iniciatyvi ir atvira visuomenei pagrindinė mokykla, teikianti kokybišką ugdymą; ugdanti šiuolaikines kompetencijas, grindžiamas tautos ir Europos vertybėmis.

Misija:

Bagaslaviškio Igno Šeiniaus pagrindinė mokykla įgyvendina valstybės ir savivaldybės deleguotas funkcijas bei švietimo prioritetus.

Mokyklos vertybės:

Savigarba ir pagarba kitiems – tai sąžiningas pareigų atlikimas, profesionalumas, reiklumas sau, tolerantiškumas. Save gerbiantis žmogus gerbia ir kitus.

Sąžiningumas – atsakomybė už savo veiklą ir tuomet, kai nėra kontrolės. Objektyvumas, pareigingumas, mokėjimas pripažinti klaidas.

Saugi ir maloni mokyklos aplinka, jos tausojimas ir puoselėjimas – elgesys pagal susitartas taisykles, emocinis, fizinis ir psichologinis komfortas. Kiekvienas tausoja mokyklos turtą, atsako už padarytą žalą. Mokykloje jauku, švaru, gražu.

Poreikis tobulėti, nuolatinis mokymasis –tai nenutrūkstantis procesas: kompetencijų tobulinimas, savarankiškas mokymasis, geranoriškas dalijimasis patirtimi, informacijos sklaida, visapusiškos erudicijos siekimas.

Mokyklos filosofija:@ 2014 bagaslaviskis.lt

mokykla@bagaslaviskis.lt

Į viršų